30. srp, 2017

PŘERUŠENÍ - UKONČENÍ ČINNOSTI

VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSME SE NAPOSLEDY NEDOMLUVILI S MAJITELEM, KTERÝ NÁM NEZAPLATIL ZA NAŠÍ ČINNOST, TAK JSME BYLI NUCENI VŠE ZASTAVIT, A TAK UKONČIT NAŠÍ MNOHOLETOU SPOLUPRÁCI. VELMI SE ZMĚNILI PODMÍNKY A HLAVNĚ KOMUNIKACE S NOVÝM VEDENÍM NEFUNGUJE.

Prášilský ráj

Nezkrotný milovník přírody. Kdo? No přece Miloš Šeda

Miloš Šeda

„To jsem  já, samozvaný prášilský druid a rychlokvašený zahradník, dnes na penzi (užívám si). Na netu je spoustu šílenců, stejných jako já, do kytiček, kamenů, rybníčků, cestiček, skleníčků apod., a tak chci i já přispět k naší velké rodině magorů pro vše zelené, co nám roste a neroste na zahrádkách, ale i v pannenské přírodě (fakt panna). Dřívější zaměstnání mne zavedlo do pannenské přírody, jak Šumavy, tak jihočeských hvozdů, měst i vesnic a nedotčených biotopů. Mezi které beru rašeliniště, xerofitní vegetace podhůří a nížin. Zůstala mi Šumava a ostatní kouty naší krásné republiky, i když rád jezdím do Alp nebo do Řecka a chystám se do Brazílie,“ prozradil o sobě zahradní architekt Miloš Šeda, vůdčí osoba firmy Ekosad Planá nad Lužnicí.

KONTAKT: Milos.Seda@email.cz

Jiří Riki Řeháček

„S Milošem Šedou jsme už mnoho a mnoho let kamarádi. Je to jeden z mála zahradních architektů, kteří jen nefilozofují, nepindají o vzdušných zámcích a velezahradách a nečmárají si pouze na papír své nerealizovatelné myšlenky. On je realizuje. Stačí mu pár skic, potom zasedne za písíčko a jen tak letmo namaluje něco, aby to pochopili i ostatní, protože z těch jeho čmáranic v jeho bloku se vyzná pouze on. Přitom by mohl si užívat nerušeně svého důchodu. Nedá mu to, protože květena je jeho láskou největší, mimo své milované choti… vnoučat…. Děkuji prozřetelnosti, že se naše cesty spojili a mohl jsem s ním projít kus cesty,“ vyznal se Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c.

KONTAKT: Ekosad.Rehacek@gmail.com

Za vším jsou zahradní architekt MILOŠ ŠEDA a JIŘÍ RIKI ŘEHÁČEK, Dr.h.c. z jižních Čech, kteří jsou sice rozprostření po celé České republice, ale poslední roky se zaměřily na západní Čechy, a to Prášily na Šumavě nebo Srbice u Domažlic...

NYNÍ JSME VŠE ZASTAVILI!